Clarion Collection Croydon Park Hotel
****
7 Altyre Road, Croydon, United Kingdom, CR9 5AA
Online rezervace. Ceny od GBP39.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od GBP 39
Conveniently positioned in the heart of Croydon, the impressive 4-star Croydon Park Hotel is just a short walk from East Croydon Train Stations that will quickly connect you to London Victoria or Gatwick airport in under a half an hour. Wimbledon is just a short Tramlink ride away.

Hotel Croydon Park features wide-ranging health and relaxation facilities including an outdoor pool with separate children’s area, fully equipped fitness centre with squash courts, and an assortment of solarium, sauna, jacuzzi, and massage treatments.

Elegant and modern rooms enjoy a stylish décor with comfortable double beds, television, and luxury marble en-suite facilities.

In addition to the onsite Oscar’s Restaurant and Whistlers bar, the Croydon Park Hotel also houses business meeting rooms and large celebratory event halls with a 300 person capacity.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Clarion Collection Croydon Park Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Celkové hodnocení: 9.0
(z 10) Na základě 1 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

  Letiště
  • London, England, UK (BQH-Biggin Hill) - 5.94 mi
  • London, England, UK (LCY-London City) - 10.87 mi
  • London, England, UK (LGW-Gatwick) - 15.34 mi
  • London, England, UK (LHR-Heathrow) - 16.83 mi
  • Farnborough, England, UK (FAB) - 30.04 mi
  • Southend-on-Sea, England, UK (SEN-Southend Municipal) - 36.63 mi
  • London, England, United Kingdom (LTN-Luton) - 37.05 mi
  • Shoreham-By-Sea, England, UK (ESH-Shoreham) - 38.28 mi
  • London, England, UK (STN-Stansted) - 38.71 mi
  Muzea
  • Bethlem Royal Hospital Archives & Museum - 2.72 mi
  • Crystal Palace Museum - 3.24 mi